EGLO Vintage Norham - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart, Bruin
- EAN: 9002759497828
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:31:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de EGLO Vintage Norham hanglamp haal je een stijlvolle toevoeging in huis. Gemaakt van staal met een zwarte zijdeglans afwerking en een houten detail aan de bovenzijde van de kap, straalt deze draadlamp een echte vintage sfeer uit. Ideaal voor een Scandinavisch interieur dankzij zijn tijdloze ontwerp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Vintage Norham - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart, Bruin kopen voor de prijs van € 56,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Vintage Norham - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart, Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Vintage Norham - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart, Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 52,97 voor EGLO Vintage Norham - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart, Bruin is gemeten op 21-12-2024. De hoogste prijs was € 56,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | zwart, bruin |
| Vorm | Ovaal |
| Product gewicht | 0.80 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759497828 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 18 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 1100 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 179 mm |
| Verpakking hoogte | 255 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759497828 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Vintage Norham - Hanglamp - 1 Lichts - Zwart, Bruin aankoopt