B.K.Licht - LED Keukenverlichting - onderbouwverlichting - kastverlichting - l: 57.5cm - 3.000K - 1.100Lm - 10W LED
- EAN: 4057722007158
- Categorie(n): Onderbouwverlichting
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De LED Keukenverlichting van B.K.Licht is ideaal voor onderkasten en creëert een warme en huiselijke sfeer in uw keuken of werkplaats. Met een vermogen van 10 Watt en een lichtsterkte van 1.100 lumen biedt deze verlichting voldoende helderheid om uw werkoppervlak goed te verlichten, terwijl de lichtkleur van 3.000 Kelvin zorgt voor een aangename atmosfeer.
Het platte ontwerp van de keukenverlichting zorgt ervoor dat deze discreet en stijlvol in uw interieur past, zonder storend te zijn tijdens uw dagelijkse bezigheden. De aluminium behuizing zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur van 25.000 uur, terwijl de IP20-beschermingsklasse garant staat voor veilig en betrouwbaar gebruik.
De LED-strip heeft een lengte van 57,5 cm en kan eenvoudig worden gemonteerd met behulp van twee verborgen schroeven. Met de geïntegreerde netstekker en 140 cm lange voedingskabel is het starten van de verlichting moeiteloos, terwijl de zijdelingse aan/uit-schakelaar zorgt voor een gemakkelijke bediening.
De onderkastverlichting van B.K.Licht is niet alleen functioneel, maar ook decoratief dankzij het indirecte verlichtingseffect. Hierdoor is het de perfecte keuze voor diegenen die op zoek zijn naar zowel praktische als stijlvolle verlichtingsopties voor hun keuken of werkruimte. Haal het meeste uit uw ruimte met deze veelzijdige LED Keukenverlichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampen24
- Bij Bol.com kun je B.K.Licht - LED Keukenverlichting - onderbouwverlichting - kastverlichting - l: 57.5cm - 3.000K - 1.100Lm - 10W LED kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om B.K.Licht - LED Keukenverlichting - onderbouwverlichting - kastverlichting - l: 57.5cm - 3.000K - 1.100Lm - 10W LED te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat B.K.Licht - LED Keukenverlichting - onderbouwverlichting - kastverlichting - l: 57.5cm - 3.000K - 1.100Lm - 10W LED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,90 voor B.K.Licht - LED Keukenverlichting - onderbouwverlichting - kastverlichting - l: 57.5cm - 3.000K - 1.100Lm - 10W LED is gemeten op 18-03-2026. De hoogste prijs was € 32,99 op 15-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,09. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | B.K.Licht |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zilver-titanium |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.28 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1100 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3.000 K |
| Snoerlengte | 1.60 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Armatuur voor onder de kast Montage-instructies Schroeven |
Productinformatie
| Merk | B.K.Licht |
| Speciaal voor de badkamer | Nee |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4057722007158 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Hoogte montageplaat | 0 cm |
| Koppelbaar | Ja |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 4.90 cm |
| Product hoogte | 1.30 cm |
| Product lengte | 57.50 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type onderbouwverlichting | Kastverlichting Keukenverlichting |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 83 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 616 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 10 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 4057722007158 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je B.K.Licht - LED Keukenverlichting - onderbouwverlichting - kastverlichting - l: 57.5cm - 3.000K - 1.100Lm - 10W LED aankoopt