Briljant Lamp Conventionele lichtschakelaars - 500lm, 3000K
- EAN: 4004353249013
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Briljant Lamp Conventionele lichtschakelaars - 500lm, 3000K kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Briljant Lamp Conventionele lichtschakelaars - 500lm, 3000K te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Briljant Lamp Conventionele lichtschakelaars - 500lm, 3000K bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor Briljant Lamp Conventionele lichtschakelaars - 500lm, 3000K is gemeten op 06-12-2024. De hoogste prijs was € 49,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 6 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zilver |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Lumen per lichtpunt | 500 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353249013 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | http://eec.demgensky.eu/EEC_Bilder/4004353249013.jpg |
| Product breedte | 540 cm |
| Product hoogte | 250 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Starterkit | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 54 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 15 mm |
| Wattage per lichtpunt | 30 W |
EAN
| EAN | 4004353249013 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Briljant Lamp Conventionele lichtschakelaars - 500lm, 3000K aankoopt