Brilliant Blacky - Hanglamp - Zwart
- EAN: 4004353390937
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Brilliant Blacky hanglamp in de kleur zwart is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig metaal en met een diameter van 40 cm en een hoogte van 135,5 cm, heeft deze lamp een industriële uitstraling die perfect past bij een modern decor.
De hanglamp wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor een E27 fitting en kan gebruikt worden met een LED lichtbron van maximaal 40 watt. Met de mogelijkheid om de lamp dimbaar te maken, kun je de sfeer eenvoudig aanpassen aan je voorkeuren.
Dankzij de IP waarde van 20 is deze hanglamp geschikt voor gebruik binnenshuis. De lamp is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol en kan gemakkelijk worden gecombineerd met verschillende interieurstijlen. Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van een duurzame en kwalitatieve verlichtingsoplossing voor je woning.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Praxis
- Bij Bol.com kun je Brilliant Blacky - Hanglamp - Zwart kopen voor de prijs van € 70,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant Blacky - Hanglamp - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant Blacky - Hanglamp - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 55,99 voor Brilliant Blacky - Hanglamp - Zwart is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 103,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 47,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.50 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353390937 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 0 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 135.50 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 4004353390937 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant Blacky - Hanglamp - Zwart aankoopt