BRILLIANT lamp, Blacky hanglamp 3-vlams zwart mat, 3x A60, E27, 40W, kabel inkortbaar / in hoogte verstelbaar
- EAN: 4004353399992
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:31:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kabel is gemakkelijk in te korten en de hoogte van deze BRILLIANT Blacky hanglamp 3-vlams zwart mat is verstelbaar, waardoor je de verlichting perfect kunt afstemmen op jouw wensen. De lamp is geschikt voor LED lampen en kan worden gedimd bij gebruik van de juiste lampen, waardoor je de sfeer in de ruimte kunt aanpassen.
Deze hanglamp is een uitstekend designobject in elke kamer. Met een combinatie van nostalgische en moderne elementen past deze lamp perfect in een eigentijdse woonstijl. De Neo Retro stijl, die retro en moderne designelementen combineert, is helemaal terug en deze lamp sluit daar perfect bij aan.
De BRILLIANT hanglamp wordt geleverd exclusief lampen, maar is ontworpen voor gebruik met normale of LED lampen. De lengte van 127 cm maakt deze lamp ideaal voor gebruik boven grotere tafels, zoals bijvoorbeeld eettafels. Bij de levering zit al het benodigde bevestigingsmateriaal inbegrepen, zodat je de lamp eenvoudig kunt installeren en direct kunt genieten van de verlichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je BRILLIANT lamp, Blacky hanglamp 3-vlams zwart mat, 3x A60, E27, 40W, kabel inkortbaar / in hoogte verstelbaar kopen voor de prijs van € 236,97. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BRILLIANT lamp, Blacky hanglamp 3-vlams zwart mat, 3x A60, E27, 40W, kabel inkortbaar / in hoogte verstelbaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BRILLIANT lamp, Blacky hanglamp 3-vlams zwart mat, 3x A60, E27, 40W, kabel inkortbaar / in hoogte verstelbaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 148,45 voor BRILLIANT lamp, Blacky hanglamp 3-vlams zwart mat, 3x A60, E27, 40W, kabel inkortbaar / in hoogte verstelbaar is gemeten op 01-12-2024. De hoogste prijs was € 236,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 88,52. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zwart |
| Vorm | Druppel |
| Product gewicht | 3 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 180 ° |
| Snoerlengte | 1 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Lamp |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353399992 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 120 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 80 cm |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Energielabel - URL | https://www.brilliant-ag.eu/img/eec/DE/BAG-G99547_36_EEC.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Ja |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer |
| Lengte montageplaat | 80 cm |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 24.50 cm |
| Product hoogte | 148 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Verpakking breedte | 127 cm |
| Verpakking hoogte | 148 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.95 kg |
| Wattage per lichtpunt | 120 W |
EAN
| EAN | 4004353399992 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BRILLIANT lamp, Blacky hanglamp 3-vlams zwart mat, 3x A60, E27, 40W, kabel inkortbaar / in hoogte verstelbaar aankoopt