Brilliant Landelijke hanglamp Matrix XL wit
- EAN: 4004353350849
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer een warme en gezellige sfeer in elke kamer met de landelijke hanglamp Matrix XL van Brilliant. Deze witte hanglamp heeft een eigentijds ontwerp met een doorleefd karakter, waardoor het een echte eyecatcher is. De ronde vorm en de open kap zorgen voor een unieke uitstraling die perfect past boven een grote eettafel.
De hanglamp heeft een diameter van 47 cm en een totale hoogte van 160 cm, waardoor het een indrukwekkende toevoeging is aan je interieur. Met de E27 fitting is deze lamp geschikt voor lichtbronnen van alle energieklassen tot 60 Watt. De hanglamp Matrix XL is voorzien van een dimfunctie, maar wordt geleverd zonder lichtbron.
Je kunt de hoogte van de lamp aanpassen tijdens de installatie, waardoor je de perfecte sfeerverlichting kunt creëren. De lamp wordt bediend met een wandschakelaar of wanddimmer en heeft een aansluitspanning van 230 V. Deze hanglamp is ideaal voor verschillende ruimtes zoals de eetkamer, woonkamer, slaapkamer, keuken, kantoor of hal.
Voeg een vleugje warm wit licht toe aan je interieur met de Brilliant hanglamp Matrix XL. De lamp heeft een prachtig ontwerp en is een duurzame en stijlvolle verlichtingsoplossing voor elke ruimte in huis. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Brilliant Landelijke hanglamp Matrix XL wit kopen voor de prijs van € 44,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant Landelijke hanglamp Matrix XL wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant Landelijke hanglamp Matrix XL wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,95 voor Brilliant Landelijke hanglamp Matrix XL wit is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 79,98 op 02-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 35,03. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Brilliant |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Wit Hout |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 4.70 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Snoerlengte | 120 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Brilliant - Industriële Hanglamp Matrix - Wit |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353350849 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 47 cm |
| Breedte montageplaat | 15 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://www.brilliant-ag.eu/img/eec/DE/BAG-93793_75_EEC.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Woonkamer Werkkamer Slaapkamer Keuken Kantoor Hal |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte montageplaat | 12 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 47 cm |
| Product hoogte | 142 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.70 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 4004353350849 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant Landelijke hanglamp Matrix XL wit aankoopt