Brilliant Ranut - Plafonnière - Zwart
- EAN: 4004353394881
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Brilliant Ranut plafonnière in zwart is een moderne en stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig metaal, heeft deze plafondlamp een rechthoekige vorm en strakke lijnen. Met een formaat van 35 x 32 x 19 cm en een gewicht van 1.7 kg, is deze lamp perfect voor in de woonkamer, slaapkamer of hal.
De plafonnière wordt geleverd met een ingebouwde LED fitting en 1 LED lichtbron van in totaal 34 watt, waardoor deze energiezuinig en duurzaam is. Met een lichtopbrengst van 3400 lm en een kleurtemperatuur van 3000 K zorgt de lamp voor een heldere en sfeervolle verlichting in huis.
Deze plafondlamp is voorzien van een dimfunctie en kan eenvoudig bediend worden met een wandschakelaar. De IP waarde van 20 geeft aan dat de lamp niet waterbestendig is en daarom het beste binnenshuis kan worden gebruikt.
Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct dat lang meegaat. De verpakking bevat de plafonnière en alle benodigde verlichtingselementen. De Brilliant Ranut is een ideale keuze voor wie op zoek is naar een moderne en functionele verlichtingsoplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je Brilliant Ranut - Plafonnière - Zwart kopen voor de prijs van € 160,97. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant Ranut - Plafonnière - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant Ranut - Plafonnière - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,99 voor Brilliant Ranut - Plafonnière - Zwart is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 160,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 70,98. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 3400 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353394881 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Energielabel - URL | https://www.brilliant-ag.eu/img/eec/DE/BAG-G99493_06_EEC.jpg |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 32 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 32 mm |
| Verpakking hoogte | 19 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.70 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 34 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4004353394881 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant Ranut - Plafonnière - Zwart aankoopt