BRILLIANT Vagos spotplaat 4-vlams zwart / wit binnenverlichting, verstralers, rondel | 4x A60, E27, 28W, geschikt voor normale lampen (niet inbegrepen) | A ++ | Draaibare hoofden
- EAN: 4004353379574
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je BRILLIANT Vagos spotplaat 4-vlams zwart / wit binnenverlichting, verstralers, rondel | 4x A60, E27, 28W, geschikt voor normale lampen (niet inbegrepen) | A ++ | Draaibare hoofden kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BRILLIANT Vagos spotplaat 4-vlams zwart / wit binnenverlichting, verstralers, rondel | 4x A60, E27, 28W, geschikt voor normale lampen (niet inbegrepen) | A ++ | Draaibare hoofden te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BRILLIANT Vagos spotplaat 4-vlams zwart / wit binnenverlichting, verstralers, rondel | 4x A60, E27, 28W, geschikt voor normale lampen (niet inbegrepen) | A ++ | Draaibare hoofden bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor BRILLIANT Vagos spotplaat 4-vlams zwart / wit binnenverlichting, verstralers, rondel | 4x A60, E27, 28W, geschikt voor normale lampen (niet inbegrepen) | A ++ | Draaibare hoofden is gemeten op 22-03-2025. De hoogste prijs was € 79,00 op 29-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 64,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 4 |
| Diameter | 26 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP20 |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353379574 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 24 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Diffuus (rondom) |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 260 cm |
| Product hoogte | 260 cm |
| Product lengte | 155 cm |
| Starterkit | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.51 kg |
| Wattage per lichtpunt | 112 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 4004353379574 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BRILLIANT Vagos spotplaat 4-vlams zwart / wit binnenverlichting, verstralers, rondel | 4x A60, E27, 28W, geschikt voor normale lampen (niet inbegrepen) | A ++ | Draaibare hoofden aankoopt