Brilliant Wiley - Hanglamp - Hout;Zwart
- EAN: 4004353396502
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De hanglamp Brilliant Wiley is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn houten en zwarte kleur en ronde vorm geeft deze lamp een unieke uitstraling aan de ruimte. De lamp is gemaakt van hoogwaardig metaal en heeft een gewicht van 2.7 kg, waardoor hij stevig en duurzaam is.
De hanglamp heeft 3 lichtpunten en is geschikt voor E27 fittingen. Let op: de lamp wordt geleverd zonder lichtbronnen, maar is geschikt voor 3 led lichtbronnen van maximaal 52 watt per stuk. Dankzij de dimfunctie is de lamp te dimmen met een dimbare lichtbron en led dimmer, waardoor je de sfeer in de ruimte eenvoudig kunt aanpassen.
De afmetingen van de hanglamp zijn 25 cm in lengte, 110 cm in breedte en 120 cm in hoogte. Hierdoor is de lamp perfect geschikt voor bijvoorbeeld boven de eettafel of in de woonkamer. De IP waarde van 20 geeft aan dat de lamp niet waterbestendig is, dus het is belangrijk om hem binnenshuis te gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je Brilliant Wiley - Hanglamp - Hout;Zwart kopen voor de prijs van € 170,97. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brilliant Wiley - Hanglamp - Hout;Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brilliant Wiley - Hanglamp - Hout;Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 105,99 voor Brilliant Wiley - Hanglamp - Hout;Zwart is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 170,97 op 12-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 64,98. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout Metaal |
|---|---|
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Hout Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.70 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Verlichting |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353396502 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer |
| Kleur licht | Wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 0 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 110 cm |
| Product hoogte | 120 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.70 kg |
| Wattage per lichtpunt | 180 W |
EAN
| EAN | 4004353396502 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brilliant Wiley - Hanglamp - Hout;Zwart aankoopt