EGLO Berregas Spot - E27 - 44 cm - Zwart/Grijs
- EAN: 9002759990534
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Berregas spot is een moderne en elegante lamp die perfect past in elk interieur. Met zijn kantelbare lichtpunten kun je eenvoudig een bijzondere hoek in je huis benadrukken. De lamp is gemaakt van hoogwaardig staal en gestoomd glas, wat zorgt voor een strakke en moderne uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Berregas Spot - E27 - 44 cm - Zwart/Grijs kopen voor de prijs van € 63,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Berregas Spot - E27 - 44 cm - Zwart/Grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Berregas Spot - E27 - 44 cm - Zwart/Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,43 voor EGLO Berregas Spot - E27 - 44 cm - Zwart/Grijs is gemeten op 28-09-2025. De hoogste prijs was € 79,99 op 09-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 57,56. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Edelstaal Glas |
| Kleur | Zwart Grijs |
| Product gewicht | 1.26 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond Wand |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759990534 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Diffuus (rondom) |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 44 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 465 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.59 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 9002759990534 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Berregas Spot - E27 - 44 cm - Zwart/Grijs aankoopt