EGLO Coolmont - Hanglamp - E14 - 77,5 cm - Zwart/Hout
- EAN: 9002759433680
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Coolmont hanglamp is een stijlvolle toevoeging aan je interieur. Deze hanglamp, gemaakt van hoogwaardig staal, hout en glas, straalt klasse uit. Met een afmeting van H 110 cm, L 77,5 cm en B 10 cm past deze lamp perfect in verschillende ruimtes in huis of op kantoor. De lamp heeft een E14 fitting en kan maximaal vier lichtbronnen van 25W dragen, waardoor je ruimte op een sfeervolle manier verlicht wordt.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve design en vakmanschap, en de Coolmont hanglamp is daar geen uitzondering op. Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van een hoge kwaliteit en een lange levensduur. De lamp wordt geleverd zonder lichtbronnen, maar met de juiste keuze creëer je de gewenste sfeer in elke ruimte.
Met zijn ronde vorm en de combinatie van zwart, hout en glas past de EGLO Coolmont perfect in zowel een moderne als klassieke inrichting. De lamp is geschikt voor ruimtes zoals de woonkamer, eetkamer, slaapkamer of kantoor. Creëer een warme en uitnodigende ambiance met deze prachtige hanglamp.
De EGLO Coolmont hanglamp is een blikvanger in elke ruimte en zal zeker bewonderende blikken trekken. Met zijn tijdloos design en hoogwaardige materialen is deze lamp een aanwinst voor elk interieur. Laat je huis stralen met de EGLO Coolmont hanglamp!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Coolmont - Hanglamp - E14 - 77,5 cm - Zwart/Hout kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Coolmont - Hanglamp - E14 - 77,5 cm - Zwart/Hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Coolmont - Hanglamp - E14 - 77,5 cm - Zwart/Hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor EGLO Coolmont - Hanglamp - E14 - 77,5 cm - Zwart/Hout is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 155,00 op 30-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 75,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 4 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | zwart, natuur |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.51 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759433680 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 77.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 780 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759433680 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Coolmont - Hanglamp - E14 - 77,5 cm - Zwart/Hout aankoopt