EGLO Corato Spot - E14 - 52 cm - Wit/Beige - Staal/Glas
- EAN: 9008606262137
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kantelbaar en natuurtinten, dat is spot Corato van EGLO. Dit pareltje weet in elk interieur de show te stelen. Deze lamp is ideaal om jouw interieur een rustgevend en warm tintje te geven. Spot Corato is door zijn beige met witte kleur eenvoudig toepasbaar in ieder interieur. Door de lichtpunten te kantelen zet jij een bijzonder plekje in je huis in de schijnwerpers. Hippe spot van H 12,5 x L 52 cm gemaakt van hoogwaardig staal en glas. Deze geweldige lamp gebruikt een E14 lichtbron van maximaal 3X18W (excl.). Eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (excl.) of te dimmen met slimme EGLO connect.z lichtbronnen.
EGLO Verlichting biedt een zeer breed assortiment in armaturen, lichtbronnen en plafondventilatoren. Sinds de oprichting in 1969 is EGLO gegroeid tot één van de meest toonaangevende spelers in consumentenverlichting wereldwijd. De collecties van EGLO zijn hedendaags in vormgeving en in lichttechniek. EGLOs designers komen steeds opnieuw met verrassende en innovatieve ontwerpen die mensen over de hele wereld aanspreken. Kwaliteit en functionaliteit staan centraal. Dit uit zich in een prachtige uitstraling en een lange levensduur. Het EGLO merk staat voor exclusiviteit, design en vakmanschap.
De EGLO Corato Spot heeft 3 lichtpunten, een diameter van 0 cm en weegt 0.99 kg. Deze spot is kantelbaar en kan eenvoudig gemonteerd worden. De verpakking bevat 1 stuk waaronder het armatuur, de handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften. De lamp heeft een fabrieksgarantie van 2 jaar.
De EGLO Corato Spot is geschikt voor binnen en heeft een EAN nummer van 9008606262137. De plafondspot is smaakvol en functioneel, waardoor het een mooie toevoeging is aan elke kamer in het huis. Met de mogelijkheid om de verlichting te dimmen, kun je zelf de gewenste sfeer creëren. Deze spot is perfect voor ruimtes zoals de eetkamer, hal, kantoor, keuken, slaapkamer, toilet, werkkamer en woonkamer.
Het warm witte licht zorgt voor een gezellige ambiance, terwijl de lange levensduur van de lichtbronnen ervoor zorgt dat je jarenlang plezier hebt van deze spot. De EGLO Corato Spot is een smaakvolle en praktische keuze voor iedereen die op zoek is naar kwaliteitsverlichting met een eigentijds design.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24 Praxis
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Corato Spot - E14 - 52 cm - Wit/Beige - Staal/Glas kopen voor de prijs van € 35,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Corato Spot - E14 - 52 cm - Wit/Beige - Staal/Glas te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Corato Spot - E14 - 52 cm - Wit/Beige - Staal/Glas bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,00 voor EGLO Corato Spot - E14 - 52 cm - Wit/Beige - Staal/Glas is gemeten op 02-04-2026. De hoogste prijs was € 59,90 op 24-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,90. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Wit;Zand |
| Product gewicht | 0.99 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond Wand |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606262137 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Downlight |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 11.6 mm |
| Verpakking hoogte | 53.7 cm |
| Verpakking lengte | 8.8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 18 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 9008606262137 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Corato Spot - E14 - 52 cm - Wit/Beige - Staal/Glas aankoopt