EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 26 cm - Zwart
- EAN: 9002759432690
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Dondarrion hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn combinatie van bruin en zwart en het houten ontwerp straalt deze lamp klasse en kwaliteit uit. Vooral in een landelijke woning komt deze lamp goed tot zijn recht. De hanglamp heeft een diameter van 26 cm en kan eenvoudig in hoogte worden versteld tot maximaal 110 cm, waardoor je deze perfect kunt aanpassen aan jouw ruimte.
De lamp is gemaakt van hoogwaardig staal en hout en heeft 1 lichtpunt met een E27 fitting. Het is mogelijk om de EGLO Dondarrion aan te sluiten op een dimmer (niet meegeleverd) of te dimmen met stepdimming lichtbronnen voor de juiste sfeer op elk moment. De bediening van de verlichting verloopt via een handige aan/uit schakelaar.
De EGLO Dondarrion hanglamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie. Of je nu op zoek bent naar sfeerverlichting in de woonkamer, slaapkamer of kantoor, deze lamp past in diverse ruimtes en zorgt voor een warme en uitnodigende sfeer. Een lichtbron van maximaal 25W is vereist en wordt niet meegeleverd.
Deze prachtige hanglamp van EGLO combineert functionaliteit met een stijlvol design. Het merk EGLO staat bekend om zijn exclusiviteit, vakmanschap en innovatieve ontwerpen. De Dondarrion hanglamp is hier een perfect voorbeeld van, met oog voor detail en kwaliteit in elk aspect van de lamp. Verrijk jouw interieur met de EGLO Dondarrion en geniet van de warme sfeer en verfijnde uitstraling die deze lamp met zich meebrengt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 26 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 28,80. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 26 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 26 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,00 voor EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 26 cm - Zwart is gemeten op 29-06-2025. De hoogste prijs was € 37,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 17,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.57 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759432690 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 217 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759432690 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Dondarrion - Hanglamp - E27 - Ø 26 cm - Zwart aankoopt