EGLO Embleton Hanglamp - E27 - Ø 46 cm - Staal - Zwart
- EAN: 9002759497620
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Embleton Hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn unieke ontwerp en zwarte kleur is deze lamp niet alleen functioneel, maar ook een echte eyecatcher. De hoogwaardige stalen lamp heeft een diameter van 46 cm en kan eenvoudig in hoogte worden aangepast tot maximaal 150 cm, waardoor je de perfecte sfeer in huis kunt creëren.
De EGLO Embleton Hanglamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en wordt geleverd zonder lichtbron. Je kunt de lamp aansluiten op een dimmer (niet inbegrepen) of gebruiken in combinatie met slimme EGLO connect lichtbronnen. De lamp is voorzien van een E27 fitting en heeft een wattage van maximaal 25W. Met zijn warm witte licht zorgt deze lamp voor een gezellige sfeer in elke ruimte.
De EGLO Embleton Hanglamp is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch in gebruik. De lamp is eenvoudig te monteren en wordt geleverd met 2 jaar garantie. Of je nu de woonkamer, eetkamer of slaapkamer wilt verlichten, deze industriële hanglamp past perfect in elke ruimte. Haal met de EGLO Embleton Hanglamp een stukje exclusief design en vakmanschap in huis en geniet van de prachtige verlichting die deze lamp te bieden heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Embleton Hanglamp - E27 - Ø 46 cm - Staal - Zwart kopen voor de prijs van € 151,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Embleton Hanglamp - E27 - Ø 46 cm - Staal - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Embleton Hanglamp - E27 - Ø 46 cm - Staal - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 100,45 voor EGLO Embleton Hanglamp - E27 - Ø 46 cm - Staal - Zwart is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 189,00 op 09-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 88,55. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.47 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759497620 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 4.60 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 46 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder Meterkast Toilet |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 46 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 469 mm |
| Verpakking hoogte | 464 mm |
| Verpakking lengte | 470 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.73 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759497620 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Embleton Hanglamp - E27 - Ø 46 cm - Staal - Zwart aankoopt