EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - 225X225mm. - Nikkel - 3000K
- EAN: 9002759316778
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO inbouwspot Fueva 1 is een prachtig armatuur gemaakt van hoogwaardig gegoten metaal met een stijlvolle nikkel-matte afwerking. Met slechts 16,47W vermogen levert deze inbouwspot een helder warm-wit licht, ideaal voor diverse woonruimtes. De EGLO Fueva 1 heeft een afmeting van 225 x 225 mm en een installatiediepte van 25 mm, met een zaagmaat van 205 x 205 mm. De meegeleverde LED-lichtbron van maximaal 16,47W produceert 1700 lumen licht met een kleurtemperatuur van 3000K. Dankzij de energieklasse A++ - A is deze inbouwspot ook nog eens energiezuinig.
EGLO, een toonaangevende speler in consumentenverlichting wereldwijd, biedt met de Fueva 1 een combinatie van hedendaagse vormgeving en geavanceerde lichttechniek. De creatieve designers van EGLO staan bekend om hun verrassende en innovatieve ontwerpen die mensen wereldwijd aanspreken. Het merk EGLO staat voor exclusiviteit, design en vakmanschap, resulterend in armaturen die als ware kunstwerken worden beschouwd.
De Fueva 1 inbouwspot wordt gekenmerkt door zijn prachtige uitstraling, lange levensduur en hoogwaardige kwaliteit. Deze EGLO inbouwspot is niet dimbaar en wordt geleverd met 2 jaar garantie van EGLO Verlichting. Het armatuur is geschikt voor gebruik binnenshuis en wordt geleverd inclusief lichtbron. De EGLO Fueva 1 is een onmisbare toevoeging aan elke moderne woonruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - 225X225mm. - Nikkel - 3000K kopen voor de prijs van € 28,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - 225X225mm. - Nikkel - 3000K te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - 225X225mm. - Nikkel - 3000K bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,95 voor EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - 225X225mm. - Nikkel - 3000K is gemeten op 22-01-2026. De hoogste prijs was € 29,95 op 07-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Inbouwdiepte | 2.5 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 0.78 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1700 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759316778 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Inbouw breedte | 20.5 cm |
| Inbouw lengte | 20.5 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 225 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 225 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 235 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 16.5 W |
EAN
| EAN | 9002759316778 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - 225X225mm. - Nikkel - 3000K aankoopt