EGLO Fueva 1 - Plafondlamp - LED - Ø300mm. - Wit - 3000K
- EAN: 9002759945350
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Fueva 1 is een prachtige plafondlamp met een diameter van 300 mm. De lamp is gemaakt van hoogwaardig edelstaal met een elegante witte afwerking. Dankzij de ingebouwde LED-verlichting met een vermogen van 22W straalt deze lamp een helder warm-wit licht uit met een kleurtemperatuur van 3000K. De EGLO Fueva 1 is ideaal voor diverse woonruimtes en creëert een sfeervolle verlichting.
De EGLO Fueva 1 plafondlamp wordt geleverd met alle benodigde onderdelen, inclusief de LED-lichtbron. De lamp is eenvoudig te installeren en heeft een IP20-waarde, wat betekent dat deze geschikt is voor gebruik binnenshuis. Met een garantie van 5 jaar ben je verzekerd van een duurzame verlichtingsoplossing.
De EGLO Fueva 1 plafondlamp is niet dimbaar en heeft geen verstelmogelijkheden. De bediening van de verlichting gebeurt met een wandschakelaar. Met zijn moderne en tijdloze design past deze lamp perfect in verschillende interieurstijlen. Het CE-markering toont aan dat deze lamp voldoet aan alle veiligheidsnormen.
In de verpakking van de EGLO Fueva 1 vind je het armatuur, de LED-lichtbron, een handleiding en algemene veiligheidsvoorschriften. Met een gewicht van 1.20 kg en een compacte afmeting is deze plafondlamp gemakkelijk te monteren en te gebruiken. Ontdek de kwaliteit en het vakmanschap van EGLO met de Fueva 1 plafondlamp voor een aangename verlichting in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Fueva 1 - Plafondlamp - LED - Ø300mm. - Wit - 3000K kopen voor de prijs van € 37,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Fueva 1 - Plafondlamp - LED - Ø300mm. - Wit - 3000K te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fueva 1 - Plafondlamp - LED - Ø300mm. - Wit - 3000K bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,00 voor EGLO Fueva 1 - Plafondlamp - LED - Ø300mm. - Wit - 3000K is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 37,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 300 cm |
| Materiaal | Edelstaal |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 1.20 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 2200 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759945350 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Lichtrichting | Downlight |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 311 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 312 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.25 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 22 W |
| Werkvoltage | 220 V |
EAN
| EAN | 9002759945350 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fueva 1 - Plafondlamp - LED - Ø300mm. - Wit - 3000K aankoopt