EGLO Fueva 5 Opbouwlamp - LED - 28,5 cm - Zwart - Badkamer
- EAN: 9002759992712
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Fueva 5 opbouwlamp is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Met zijn zwarte afwerking voegt deze lamp een vleugje elegantie toe aan elke ruimte, vooral in een strakke woning. Het vierkante ontwerp straalt klasse en kwaliteit uit, waardoor het een eyecatcher wordt in de badkamer of andere woon- en werkruimten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24 Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Fueva 5 Opbouwlamp - LED - 28,5 cm - Zwart - Badkamer kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Fueva 5 Opbouwlamp - LED - 28,5 cm - Zwart - Badkamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is EGLO Fueva 5 Opbouwlamp - LED - 28,5 cm - Zwart - Badkamer in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fueva 5 Opbouwlamp - LED - 28,5 cm - Zwart - Badkamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor EGLO Fueva 5 Opbouwlamp - LED - 28,5 cm - Zwart - Badkamer is gemeten op 23-05-2025. De hoogste prijs was € 44,90 op 28-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,91. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 28.50 cm |
| Materiaal | Kunststof Edelstaal |
| Kleur | Zwart Wit |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lumen per lichtpunt | 2400 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759992712 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Badkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 28.50 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 28.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 294 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 296 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.02 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Wattage per lichtpunt | 20.5 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759992712 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fueva 5 Opbouwlamp - LED - 28,5 cm - Zwart - Badkamer aankoopt