EGLO LED Lamp - E27 - Ø 6 cm - Helder - 2700K - Dimbaar
- EAN: 9008606298488
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de EGLO LED Lamp haal je een hoogwaardige lichtbron in huis die perfect is voor het creëren van een sfeervolle ambiance. Deze LED Lamp met E27 fitting zorgt voor prachtig warm wit licht met een kleurtemperatuur van 2700K. Dankzij de dimfunctie kan je zelf de lichtintensiteit bepalen, waardoor je altijd de juiste sfeer kunt creëren in iedere ruimte.
De EGLO LED Lamp heeft een mooie globe vorm met een diameter van 6 cm en is gemaakt van helder glas. De zichtbare kooldraden vormen een strakke spiraal die een unieke uitstraling geven aan het interieur. Met een lichtopbrengst van 1055 lumen en een wattage van 9 W, ben je verzekerd van voldoende helderheid en energiezuinigheid.
Deze LED Lamp heeft een lange levensduur van maar liefst 5 jaar, waardoor je langdurig kunt genieten van prachtig en functioneel licht in huis. De lamp is eenvoudig te bedienen via een wandschakelaar en heeft een IP waarde van IP20, waardoor hij perfect geschikt is voor gebruik binnenshuis.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve en innovatieve ontwerpen op het gebied van verlichting. Met deze LED Lamp combineert EGLO design, functionaliteit en kwaliteit in één product. De lamp wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie en is CE gemarkeerd voor veilig en betrouwbaar gebruik.
Haal de EGLO LED Lamp vandaag nog in huis en creëer een warme en uitnodigende sfeer in iedere ruimte. Met zijn unieke uitstraling en hoogwaardige kwaliteit is deze lichtbron een echte aanwinst voor elk interieur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO LED Lamp - E27 - Ø 6 cm - Helder - 2700K - Dimbaar kopen voor de prijs van € 11,71. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO LED Lamp - E27 - Ø 6 cm - Helder - 2700K - Dimbaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO LED Lamp - E27 - Ø 6 cm - Helder - 2700K - Dimbaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,34 voor EGLO LED Lamp - E27 - Ø 6 cm - Helder - 2700K - Dimbaar is gemeten op 22-07-2025. De hoogste prijs was € 12,45 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,11. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| IP Waarde | IP20 |
Algemeen
| Merk | Eglo |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | E27 |
| Met dimfunctie | Ja |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
| Vorm lichtbron | Globe |
| Kleur glas | Helder |
| Lumen per lichtpunt | 1055 lm |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 9 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | IP20 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| CRI | 90 |
Afmetingen
| Diameter | 6 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 10.5 cm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Geen platform |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Met sensor | Nee |
| Type sensor | Geen sensor |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
Overige kenmerken
| Accuduur | Geen accu |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsgewicht | 46 g |
| Voedingstype | Netstroom |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 9008606298488 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO LED Lamp - E27 - Ø 6 cm - Helder - 2700K - Dimbaar aankoopt