EGLO Meopham - Hanglamp - E27 - Ø 24 cm - Roestbruin
- EAN: 9002759434045
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Meopham hanglamp is een stoere en robuuste toevoeging aan elk interieur. Met zijn roestbruine kleur en hoogwaardige stalen materiaal is deze lamp niet alleen functioneel, maar ook een echte eyecatcher. Dankzij het ronde ontwerp en de afmetingen van H 110 x Ø 24 cm past deze hanglamp perfect in elke woon- of werkruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je EGLO Meopham - Hanglamp - E27 - Ø 24 cm - Roestbruin kopen voor de prijs van € 60,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Meopham - Hanglamp - E27 - Ø 24 cm - Roestbruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is EGLO Meopham - Hanglamp - E27 - Ø 24 cm - Roestbruin in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Meopham - Hanglamp - E27 - Ø 24 cm - Roestbruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor EGLO Meopham - Hanglamp - E27 - Ø 24 cm - Roestbruin is gemeten op 11-05-2025. De hoogste prijs was € 97,97 op 20-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 57,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | roestbruin |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.68 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759434045 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 253 mm |
| Verpakking hoogte | 253 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.79 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759434045 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Meopham - Hanglamp - E27 - Ø 24 cm - Roestbruin aankoopt