EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Bruin, Creme, Eik
- EAN: 9002759953850
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Obregon hanglamp is een stijlvolle toevoeging aan iedere ruimte. Gemaakt van hoogwaardig staal met een elegante donkerbruine zijdeglans kap en een verfijnd eikenhouten detail aan de bovenzijde, straalt deze lamp een natuurlijke sfeer uit. De crèmekleurige lak aan de binnenkant zorgt voor een warm en gezellig licht.
De hanglamp wordt geleverd met een stijlvol zwart stoffensnoer en heeft een E27 fitting geschikt voor een lichtbron van maximaal 25W (niet inbegrepen). Met afmetingen van H 1100 mm en een diameter van 350 mm is deze lamp perfect voor boven een tafel in diverse woon- en werkruimten.
Dankzij de verstelbare hoogte bij installatie kun je de hanglamp Obregon eenvoudig aanpassen aan jouw specifieke behoeften. De lamp is geschikt voor binnen en wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie. EGLO staat bekend om zijn exclusieve design en vakmanschap, waardoor deze hanglamp niet alleen functioneel is maar ook een prachtig kunstwerk in je interieur.
De EGLO Obregon hanglamp is een ware eyecatcher met een tijdloos ontwerp dat moeiteloos past in verschillende interieurstijlen. Of je nu op zoek bent naar de perfecte verlichting voor boven de eettafel of in de keuken, deze lamp biedt de ideale combinatie van sfeer en functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Lampen24
- Bij Lampen24 kun je EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Bruin, Creme, Eik kopen voor de prijs van € 81,24. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Bruin, Creme, Eik te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Bruin, Creme, Eik bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 81,24 voor EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Bruin, Creme, Eik is gemeten op 01-08-2025. De hoogste prijs was € 92,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,66. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Bruin, Creme, Eik |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.65 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0.72 m |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759953850 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Keuken |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 350 cm |
| Product hoogte | 1100 cm |
| Product lengte | 350 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 370 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 374 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.27 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759953850 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Obregon - Hanglamp - 1 Lichts - Ø350mm. - Bruin, Creme, Eik aankoopt