EGLO Palomaro - Plafondlamp - LED - Ø500mm. - Wit - Antraciet
- EAN: 9002759933975
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Palomaro plafondlamp is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. Met een hoogwaardige opalen kunststof kap en een stalen basisplaat straalt deze lamp kwaliteit uit. De antraciet stoffen kap met witte gecoate binnenkant zorgt voor een moderne uitstraling.
De LED-verlichting verbruikt slechts 24W en levert een egale lichtverdeling met een lichtkleur van 3000K warm wit. Deze lamp is perfect voor basisverlichting in verschillende ruimtes, zowel in huis als op kantoor. Met een diameter van 500 mm en een hoogte van 110 mm is de EGLO Palomaro een echte eyecatcher.
De EGLO Palomaro wordt geleverd met een garantie van 2 jaar van EGLO Verlichting, wat staat voor exclusiviteit, design en vakmanschap. De lamp is geschikt voor binnen en heeft een EAN van 9002759933975.
Met zijn tijdloze design en energiezuinige LED-verlichting is de EGLO Palomaro plafondlamp een must-have voor wie op zoek is naar zowel stijl als functionaliteit in zijn verlichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Palomaro - Plafondlamp - LED - Ø500mm. - Wit - Antraciet kopen voor de prijs van € 99,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Palomaro - Plafondlamp - LED - Ø500mm. - Wit - Antraciet te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Palomaro - Plafondlamp - LED - Ø500mm. - Wit - Antraciet bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,68 voor EGLO Palomaro - Plafondlamp - LED - Ø500mm. - Wit - Antraciet is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 135,53 op 21-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 93,85. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 500 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 2210 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759933975 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2014 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 530 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 530 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.20 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 24 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759933975 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Palomaro - Plafondlamp - LED - Ø500mm. - Wit - Antraciet aankoopt