EGLO Peneto - Inbouwspotje - LED - 87X87mm. - Messing - Set 3 Spots - Richtbaar
- EAN: 9002759944032
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO inbouwspot Peneto is een prachtig en eenvoudig ontworpen armatuur dat in vrijwel elk interieur past. Deze set van drie inbouwspots met richtbare GU10 fitting wordt geleverd inclusief 5W LED lichtbronnen. Het wisselen van de lichtbron is eenvoudig dankzij de spanveer aan de voorkant van het armatuur. Met afmetingen van 87 x 87 mm en een installatiediepte van 88 mm zijn deze inbouwspots ideaal voor diverse ruimtes.
EGLO, als toonaangevende speler in consumentenverlichting wereldwijd, staat voor exclusiviteit, design en vakmanschap. De Peneto inbouwspots zijn hedendaags vormgegeven en bieden een aangename lichtsfeer in huis. De armaturen zijn kunstig ontworpen en hebben een lange levensduur. Met 5 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van kwaliteit en functionaliteit.
Technisch gezien zijn de inbouwspots perfect voor binnen gebruik met een aansluitspanning van 220 V. Met een lichtopbrengst van 400 lm per lichtpunt en een kleurtemperatuur van 3000 K zorgen de spots voor een warme en uitnodigende sfeer. Dankzij de kantelbare verstelmogelijkheden kun je de richting van het licht naar wens aanpassen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je EGLO Peneto - Inbouwspotje - LED - 87X87mm. - Messing - Set 3 Spots - Richtbaar kopen voor de prijs van € 35,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Peneto - Inbouwspotje - LED - 87X87mm. - Messing - Set 3 Spots - Richtbaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Peneto - Inbouwspotje - LED - 87X87mm. - Messing - Set 3 Spots - Richtbaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,56 voor EGLO Peneto - Inbouwspotje - LED - 87X87mm. - Messing - Set 3 Spots - Richtbaar is gemeten op 23-01-2026. De hoogste prijs was € 39,85 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 30,29. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 0 cm |
| Inbouwdiepte | 8.8 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | 0 |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.71 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759944032 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Inbouw breedte | 6.8 cm |
| Inbouw lengte | 6.8 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 87 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 87 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 167 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 220 V |
EAN
| EAN | 9002759944032 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Peneto - Inbouwspotje - LED - 87X87mm. - Messing - Set 3 Spots - Richtbaar aankoopt