EGLO Rende Plafonnière - LED - Staal;Kunststof - Wit;Zilver
- EAN: 9008606245109
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verlicht je huis op stijlvolle wijze met de EGLO Rende Plafonnière. Deze moderne plafondlamp heeft een vierkante vorm en is gemaakt van hoogwaardig staal en kunststof in de kleuren wit en zilver. Met een diameter van 38 cm is deze lamp een opvallende toevoeging aan elke kamer.
De EGLO Rende Plafonnière is voorzien van geïntegreerde LED-verlichting en heeft een lichtopbrengst van 2300 lm. Deze lamp wordt gevoed via het stopcontact en kan eenvoudig worden bediend met een wandschakelaar. Dankzij de meegeleverde lichtbronnen ben je direct klaar om van sfeervolle verlichting te genieten.
De EGLO Rende Plafonnière is geschikt voor gebruik binnenshuis en heeft een Fabrieksgarantie termijn van 5 jaar. Met een productbreedte van 38 cm, een hoogte van 6 cm en een lengte van 38 cm past deze lamp perfect in verschillende ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer, keuken of hal. De warm witte kleur van het licht zorgt voor een gezellige en uitnodigende sfeer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je EGLO Rende Plafonnière - LED - Staal;Kunststof - Wit;Zilver kopen voor de prijs van € 45,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Rende Plafonnière - LED - Staal;Kunststof - Wit;Zilver te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Rende Plafonnière - LED - Staal;Kunststof - Wit;Zilver bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor EGLO Rende Plafonnière - LED - Staal;Kunststof - Wit;Zilver is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 54,97 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 38 cm |
| Materiaal | Staal Kunststof |
| Kleur | Wit Zilver |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lumen per lichtpunt | 2300 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606245109 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Badkamer Balkon Buiten Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Tuin Vochtige ruimtes Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 38 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 39.0 cm |
| Verpakking hoogte | 39.0 cm |
| Verpakking lengte | 7.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 19.5 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9008606245109 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Rende Plafonnière - LED - Staal;Kunststof - Wit;Zilver aankoopt