EGLO Speke Plafondlamp - E27 - 156 cm - Zwart
- EAN: 9002759437220
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak een statement in je interieur met de EGLO Speke Plafondlamp. Deze zwarte plafondlamp voegt een vleugje elegantie toe aan elke ruimte, vooral in een minimalistische setting. Met afmetingen van H 10,5 x L 156 x B 31 cm en een strak rechthoekig ontwerp, straalt deze lamp klasse en kwaliteit uit. Gemaakt van hoogwaardig staal, is deze lamp duurzaam en stijlvol tegelijk.
De EGLO Speke Plafondlamp werkt met een E27 fitting en biedt ruimte voor vijf lichtbronnen van maximaal 40W. Het is mogelijk om deze lamp aan te sluiten op een dimmer (exclusief) of te combineren met slimme EGLO connect.z lichtbronnen voor een gepersonaliseerde verlichtingservaring. Met twee jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct.
Deze plafondlamp is perfect geschikt voor diverse woon- en werkruimten, zoals de eetkamer, hal, keuken of slaapkamer. De lamp is voor binnen gebruik en heeft een IP waarde van IP20. Hoewel de EGLO Speke Plafondlamp geen lichtbronnen meegeleverd krijgt, wordt hij compleet geleverd met montage-instructies en veiligheidsvoorschriften.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Speke Plafondlamp - E27 - 156 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 129,77. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Speke Plafondlamp - E27 - 156 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Speke Plafondlamp - E27 - 156 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 121,80 voor EGLO Speke Plafondlamp - E27 - 156 cm - Zwart is gemeten op 05-09-2025. De hoogste prijs was € 149,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 28,15. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Diameter | 156 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759437220 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 31 cm |
| Product hoogte | 10.50 cm |
| Product lengte | 156 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 33.8 cm |
| Verpakking hoogte | 119.5 cm |
| Verpakking lengte | 11.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.20 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759437220 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Speke Plafondlamp - E27 - 156 cm - Zwart aankoopt