EGLO Stype Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Goud
- EAN: 9002759436957
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Stype Hanglamp is een prachtig vormgegeven eyecatcher voor elk interieur. Met zijn gouden kleur en moderne uitstraling voegt deze hippe hanglamp een modieus tintje toe aan elke kamer. Door de mogelijkheid om de hoogte van de lamp aan te passen tot maximaal 110 cm, kun je de Stype perfect afstemmen op jouw persoonlijke voorkeuren.
De hanglamp is gemaakt van hoogwaardig staal en heeft een diameter van 33 cm, waardoor hij ideaal is voor ruimtes met een eigentijdse inrichting. De EGLO Stype Hanglamp vereist een E27 lichtbron van maximaal 40W (exclusief) en is eenvoudig aan te sluiten op een dimmer of te bedienen met slimme EGLO connect lichtbronnen.
Met de mogelijkheid om de hoogte van de lamp aan te passen tijdens installatie en de bediening via een wandschakelaar, biedt deze hanglamp zowel flexibiliteit als gebruiksgemak. Daarnaast is de lamp eenvoudig in elkaar te zetten en wordt geleverd met 2 jaar garantie voor extra gemoedsrust.
EGLO, een toonaangevende speler in consumentenverlichting, staat bekend om zijn exclusieve ontwerpen en vakmanschap. Met de EGLO Stype Hanglamp haal je niet alleen een stijlvolle verlichtingsoplossing in huis, maar ook een duurzaam en kwalitatief product dat perfect aansluit bij de wensen van de moderne interieurliefhebber.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je EGLO Stype Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Goud kopen voor de prijs van € 72,44. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Stype Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Goud te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is EGLO Stype Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Goud in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Stype Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Goud bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 48,66 voor EGLO Stype Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Goud is gemeten op 07-02-2025. De hoogste prijs was € 84,90 op 30-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 36,24. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Eglo |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Goud |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.21 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759436957 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 0 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 0 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 357 mm |
| Verpakking hoogte | 334 mm |
| Verpakking lengte | 398 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.10 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 9002759436957 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Stype Hanglamp - E27 - Ø 33 cm - Goud aankoopt