EGLO Tarbes Plafondlamp - E27 - Ø 32,5 cm - Zwart
- EAN: 9002759430047
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Tarbes Plafondlamp is een ware eyecatcher voor je interieur. Met zijn diamantvormige ontwerp en zwarte kleur voegt deze lamp niet alleen functionaliteit toe, maar ook een gezellige sfeer aan elke ruimte. Of het nu in de woonkamer of op kantoor is, deze hippe plafondlamp met een hoogte van 27,5 cm en een diameter van 32,5 cm past perfect in een Scandinavisch interieur. Gemaakt van hoogwaardig staal, kan deze lamp worden gebruikt met een E27 lichtbron van maximaal 60W. Dankzij de mogelijkheid om de lamp aan te sluiten op een dimmer of te gebruiken met slimme EGLO connect lichtbronnen, heb je altijd de juiste verlichtingssfeer.
Mocht je nog op zoek zijn naar een passende lichtbron, dan kun je deze eenvoudig toevoegen. Deze vintage plafondlamp in retro-look komt met 2 jaar garantie en is een kwalitatief en functioneel kunstwerk op zich. EGLO staat bekend om zijn exclusieve design en vakmanschap, en dat is zeker terug te zien in deze Tarbes plafondlamp. Of je nu op zoek bent naar verlichting voor de slaapkamer, kantoor of eetkamer, deze lamp is geschikt voor verschillende ruimtes in huis.
Met een Fabrieksgarantie termijn van 2 jaar en een levensduur van de lichtbronnen tot wel 5 jaar, ben je verzekerd van langdurig plezier van deze bijzondere plafondlamp. De EGLO Tarbes Plafondlamp is niet alleen functioneel en duurzaam, maar ook een stijlvolle toevoeging aan elke ruimte. Haal deze lamp in huis en verlicht je leven op een sfeervolle en trendy manier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal Praxis
- Bij Bol.com kun je EGLO Tarbes Plafondlamp - E27 - Ø 32,5 cm - Zwart kopen voor de prijs van € 24,14. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Tarbes Plafondlamp - E27 - Ø 32,5 cm - Zwart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Tarbes Plafondlamp - E27 - Ø 32,5 cm - Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,20 voor EGLO Tarbes Plafondlamp - E27 - Ø 32,5 cm - Zwart is gemeten op 20-05-2025. De hoogste prijs was € 34,90 op 26-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 32.50 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759430047 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder Toilet Meterkast |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met melkglas | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 32.50 cm |
| Product hoogte | 27.50 cm |
| Product lengte | 32.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 303 mm |
| Verpakking hoogte | 295 mm |
| Verpakking lengte | 339 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759430047 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Tarbes Plafondlamp - E27 - Ø 32,5 cm - Zwart aankoopt