EGLO Turialdo - Plafondlamp - E27 - Ø 7 cm - Bruin - FSC Hout
- EAN: 9008606299911
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Turialdo plafondlamp is een prachtig stukje vakmanschap dat elke ruimte in je huis kan verfraaien. Met zijn houten design en een diameter van 7 cm past deze lamp perfect in een landelijk en minimalistisch interieur. De bruine kleur geeft een warme uitstraling en de mogelijkheid om de lamp aan te sluiten op een dimmer zorgt voor de juiste sfeer op elk moment van de dag.
De lamp is voorzien van een E27 fitting en biedt plaats aan lichtbronnen tot maximaal 25W (niet inbegrepen). Dankzij de hoogwaardige materialen en het doordachte ontwerp is de EGLO Turialdo een duurzame keuze voor in huis. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van kwaliteit en langdurig plezier van deze prachtige plafondlamp.
De EGLO Turialdo plafondlamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en is eenvoudig te installeren met behulp van de meegeleverde handleiding. Dankzij de rond vorm en het tijdloze design past deze lamp in verschillende ruimtes zoals de slaapkamer, woonkamer of kantoor. Haal met de EGLO Turialdo een stukje exclusieve verlichting in huis met een vleugje design en vakmanschap.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Turialdo - Plafondlamp - E27 - Ø 7 cm - Bruin - FSC Hout kopen voor de prijs van € 30,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Turialdo - Plafondlamp - E27 - Ø 7 cm - Bruin - FSC Hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Turialdo - Plafondlamp - E27 - Ø 7 cm - Bruin - FSC Hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,53 voor EGLO Turialdo - Plafondlamp - E27 - Ø 7 cm - Bruin - FSC Hout is gemeten op 03-06-2025. De hoogste prijs was € 30,99 op 03-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 17,46. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 7 cm |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | bruin |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9008606299911 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://i.ibb.co/M7Tywyr/Energie-niet-verplicht-LR.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 252 mm |
| Verpakking hoogte | 178 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9008606299911 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Turialdo - Plafondlamp - E27 - Ø 7 cm - Bruin - FSC Hout aankoopt