EGLO VEDRA Meerkleurig
- EAN: 9002759967871
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO VEDRA is een prachtige aanvulling voor elk interieur. Met zijn multikleurige ontwerp en hoogwaardige materialen is deze lamp een echte eyecatcher. De VEDRA heeft 2 lichtpunten en is gemaakt van metaal, wat zorgt voor een duurzaam en stijlvol design.
Deze lamp wordt geleverd met een LED-lichtbron, waardoor je kunt genieten van energiezuinig en helder licht. Daarnaast is de EGLO VEDRA draaibaar en kantelbaar, waardoor je de verlichting naar wens kunt aanpassen. De bediening van de verlichting verloopt eenvoudig via een wandschakelaar.
Met een lichtopbrengst van 3850 lm en een kleurtemperatuur van 3000 K zorgt de EGLO VEDRA voor een warme en sfeervolle verlichting in elke ruimte. De lamp heeft een IP-waarde van IP20 en een levensduur van maar liefst 25000 uur. Daarnaast is de VEDRA geschikt voor zowel wand- als plafondmontage, ideaal voor binnenruimtes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO VEDRA Meerkleurig kopen voor de prijs van € 23,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO VEDRA Meerkleurig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO VEDRA Meerkleurig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,95 voor EGLO VEDRA Meerkleurig is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | MAT RVS |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 3850 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1X |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Type opbouwspot | Wand Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759967871 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Diffuus (rondom) |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 48 cm |
| Product hoogte | 19.50 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 3.5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 9002759967871 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO VEDRA Meerkleurig aankoopt