EGLO Voltago 2 - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Wit
- EAN: 9002759959753
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Voltago 2 wand/plafondlamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig staal en voorzien van chromen details, straalt deze lamp klasse uit. Met zijn witte afwerking en kristaleffect voegt de Voltago 2 een vleugje elegantie toe aan elke ruimte.
Deze lamp is uitgerust met een energiezuinige geïntegreerde LED-module van 20W, die zorgt voor een heldere verlichting. Dankzij het dimbare ontwerp en het Tunable White systeem kan de lichtkleur worden aangepast van 2700K tot 5000K, en de helderheid van 10% tot 100%. Het bedienen van deze functies is eenvoudig met de bijgeleverde afstandsbediening.
De EGLO Voltago 2 is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol. Het vierkante design past perfect in zowel moderne als klassieke interieurs. Geschikt voor diverse ruimtes zoals woonkamers, slaapkamers of kantoren, is deze lamp een veelzijdige keuze.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve en innovatieve verlichtingsoplossingen, en de Voltago 2 is daar geen uitzondering op. Met een garantie van 5 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Haal met de EGLO Voltago 2 een echte eyecatcher in huis die zorgt voor sfeervolle verlichting en jarenlang plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Voltago 2 - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Wit kopen voor de prijs van € 82,92. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Voltago 2 - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Voltago 2 - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 82,92 voor EGLO Voltago 2 - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 104,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,03. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Eglo |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Bediening via afstandsbediening |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1800 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2765 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759959753 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Babykamer Eetkamer Garage Hal Kantoor Kelder Keuken Kinderkamer Meterkast Slaapkamer Toilet Werkkamer Woonkamer Zolder |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 5 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 355 cm |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 355 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 417 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.69 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 20 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9002759959753 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Voltago 2 - Wand/Plafondlamp - 1 Lichts - Wit aankoopt