Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp
- EAN: 8721257036391
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben je op zoek naar een moderne plafondlamp die perfect past in jouw interieur? Bij Equivera hebben we de ideale LED-plafondlamp ontworpen! Met zijn eenvoudige vierkante structuur en stijlvolle zwart smeedijzeren frame is deze lamp niet alleen functioneel, maar ook een stijlvolle toevoeging aan je huis of kantoor. Of je nu de woonkamer, slaapkamer, of zelfs de keuken verlicht, de Equivera plafondlamp zorgt voor een warme en comfortabele sfeer!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp kopen voor de prijs van € 55,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 55,00 voor Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp is gemeten op 24-03-2025. De hoogste prijs was € 116,95 op 20-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 61,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Acryl |
| Merk | Equivera |
Algemene kenmerken
| Merk | Equivera |
| Aantal lichtpunten | 0 |
| Materiaal | Acryl Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Lumen per lichtpunt | 3500 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1x Equivera LED-plafondlamp 1x Installatiehandleiding 1x Installatiemateriaal |
Productinformatie
| Merk | Equivera |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8721257036391 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Balkon Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met melkglas | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.60 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | E |
| Wattage per lichtpunt | 30 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721257036391 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Plafonaire Lamp - Lamp - Plafond Lamp - Plafonnaire Lamp - Plafondlamp aankoopt