Konstsmide 6333-590 Micro-lichtketting Binnen werkt op het lichtnet Aantal lampen 50 LED Meerkleurig Verlichte lengte: 4.9 m
- EAN: 7318306333597
- Categorie(n): Lichtsnoeren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Konstsmide 6333-590 micro-LED-lichtketting voor binnen creëert u tijdens de kerstdagen een magische sfeer in huis. Deze lichtketting bestaat uit 50 microkleurige LED lampen die zijn bevestigd aan een prachtige zilveren draad. Of u nu uw kerstboom wilt versieren of een ander interieuritem wilt accentueren, deze lichtketting zorgt voor een betoverend effect.
De flexibele draad van de lichtketting maakt het eenvoudig om deze naar wens te vormen. Daarnaast heeft de lichtketting een langzame en snelle kleurwisseling die doet denken aan een fonkelend vuurwerk. Dankzij het energiezuinige karakter van de LED lampen is deze lichtketting niet alleen veilig, maar ook milieuvriendelijk.
De Konstsmide 6333-590 wordt geleverd met een royale voedingskabel van 5 meter. Dit betekent dat u geen extra verlengkabels hoeft te gebruiken. Dit hoogwaardige product staat garant voor jarenlang plezier en biedt u de mogelijkheid om uw eigen decoratieve vuurwerk te creëren tijdens de feestdagen.
De micro-LED-lichtkettingen van Konstsmide zijn geschikt voor gebruik binnenshuis en voldoen aan de hoge kwaliteitsnormen waar het merk bekend om staat. Met een verlichte lengte van 4.9 meter en een multi-kleurig design zorgen deze lampen voor een feestelijke en warme ambiance in uw huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide 6333-590 Micro-lichtketting Binnen werkt op het lichtnet Aantal lampen 50 LED Meerkleurig Verlichte lengte: 4.9 m kopen voor de prijs van € 26,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide 6333-590 Micro-lichtketting Binnen werkt op het lichtnet Aantal lampen 50 LED Meerkleurig Verlichte lengte: 4.9 m te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide 6333-590 Micro-lichtketting Binnen werkt op het lichtnet Aantal lampen 50 LED Meerkleurig Verlichte lengte: 4.9 m bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,08 voor Konstsmide 6333-590 Micro-lichtketting Binnen werkt op het lichtnet Aantal lampen 50 LED Meerkleurig Verlichte lengte: 4.9 m is gemeten op 08-01-2026. De hoogste prijs was € 38,21 op 03-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,13. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Merk | Konstsmide |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Aantal lichtpunten | 50 |
| Diameter | 0 cm |
| Kleur | Multi |
Productinformatie
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Stekker in stopcontact stoppen |
Technische specificaties
| IP waarde | Geen IP-waarde |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Micro-LED-lichtkettingen |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318306333597 |
Overige kenmerken
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Materiaal lampjes | Kunststof |
| Timer | Nee |
| Type lichtsnoer | Draadverlichting |
| Verlichte lengte | 490 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
EAN
| EAN | 7318306333597 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide 6333-590 Micro-lichtketting Binnen werkt op het lichtnet Aantal lampen 50 LED Meerkleurig Verlichte lengte: 4.9 m aankoopt