Konstsmide 6390 - Snoerverlichting - 90 lamps LED Cascade zilver 10 strengen diamant - 90 cm - 24V - voor binnen - warmwit
- EAN: 7318306390187
- Categorie(n): Lichtsnoeren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een echte eyecatcher voor de feestdagen is de Konstsmide 6390 snoerverlichting. Dit cascadesnoer bestaat uit 10 strengen met in totaal 90 LED-lampjes verwerkt in transparante diamantjes. De lampjes stralen warmwit licht uit, waardoor je huis direct een feestelijke sfeer krijgt. Het zilverkleurige metaaldraad waar de strengen aan zijn bevestigd, zorgt voor een extra glinsterend effect.
Met een lengte van elk 90 centimeter per streng, kun je dit snoer op verschillende manieren decoreren. Hang het in de kerstboom, plaats het in een lantaarn of leg het langs de gordijnen. De mogelijkheden zijn eindeloos. De energiezuinige LED-lichtbronnen zijn duurzaam en hebben een lange levensduur, waardoor je lang plezier zult hebben van deze verlichting.
Dit Konstsmide snoer heeft een vermogen van 90 x 0.06W en wordt gevoed door een 12V binnentrafo. Het snoer is niet verlengbaar en geschikt voor gebruik binnenshuis. Door het Semko-Intertek keurmerk ben je verzekerd van een veilig en betrouwbaar product. De afstand tussen de lampjes is 10 centimeter, wat zorgt voor een gelijkmatige verdeling van het warmwitte licht.
Met Konstsmide haal je kwaliteit en sfeer in huis. Het Zweedse merk staat al sinds 1942 bekend om zijn hoogwaardige kerstverlichting. Door te kiezen voor Konstsmide kies je voor traditie, detail en duurzaamheid. Deze snoerverlichting is een prachtige toevoeging aan je kerstdecoratie en zal zeker bijdragen aan een feestelijke ambiance in huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Konstsmide 6390 - Snoerverlichting - 90 lamps LED Cascade zilver 10 strengen diamant - 90 cm - 24V - voor binnen - warmwit kopen voor de prijs van € 37,03. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Konstsmide 6390 - Snoerverlichting - 90 lamps LED Cascade zilver 10 strengen diamant - 90 cm - 24V - voor binnen - warmwit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Konstsmide 6390 - Snoerverlichting - 90 lamps LED Cascade zilver 10 strengen diamant - 90 cm - 24V - voor binnen - warmwit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,68 voor Konstsmide 6390 - Snoerverlichting - 90 lamps LED Cascade zilver 10 strengen diamant - 90 cm - 24V - voor binnen - warmwit is gemeten op 08-01-2026. De hoogste prijs was € 50,52 op 03-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,84. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Konstsmide |
Algemene kenmerken
| Merk | Konstsmide |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Warm wit |
Productinformatie
| Voedingstype | Lichtnet |
Technische specificaties
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | lichtsnoer met 24V binnentrafo |
Productinformatie
| Merk | Konstsmide |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 7318306390187 |
Overige kenmerken
| Afstand tussen lampjes | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Verlichte lengte | 500 cm |
| Verpakking breedte | 111 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 154 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| Vervangbare lampjes | Ja |
| Wattage per lichtpunt | 0.01 W |
EAN
| EAN | 7318306390187 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Konstsmide 6390 - Snoerverlichting - 90 lamps LED Cascade zilver 10 strengen diamant - 90 cm - 24V - voor binnen - warmwit aankoopt