LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Palmo - E27 Fitting - 3-lichts - Rechthoek - Mat Zwart - Aluminium
- EAN: 6094143695647
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Palmo - E27 Fitting - 3-lichts - Rechthoek - Mat Zwart - Aluminium
De LED Hanglamp Torna Palmo is een stijlvolle toevoeging aan elk modern interieur. De lamp is voorzien van een mat zwart aluminium armatuur met een rechthoekige vorm, wat zorgt voor een strakke en eigentijdse uitstraling.
Met 3 lichtpunten en E27 fittingen biedt deze hanglamp voldoende verlichting in de ruimte. Elke lichtpunt heeft een maximaal vermogen van 40 watt, waardoor de hanglamp zowel geschikt is voor functionele verlichting als sfeerverlichting.
De hoogte van de Torna Palmo hanglamp is verstelbaar, waardoor je zelf de ideale ophanghoogte kunt bepalen. Let op: de E27 lampen worden niet meegeleverd, maar kunnen onderaan de pagina apart worden bijbesteld.
Met een garantie van 1 jaar en keurmerken zoals CE, RoHS en SAA ben je verzekerd van een kwalitatief hoogwaardig product. De hanglamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en heeft een IP20 beschermingsgraad. De bediening verloopt eenvoudig via een wandschakelaar.
Kortom, de LED Hanglamp Torna Palmo combineert een modern design met functionaliteit en hoogwaardige materialen. Haal deze prachtige hangverlichting in mat zwart en aluminium in huis en creëer een sfeervolle verlichting in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Palmo - E27 Fitting - 3-lichts - Rechthoek - Mat Zwart - Aluminium kopen voor de prijs van € 106,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Palmo - E27 Fitting - 3-lichts - Rechthoek - Mat Zwart - Aluminium te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Palmo - E27 Fitting - 3-lichts - Rechthoek - Mat Zwart - Aluminium bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 106,99 voor LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Palmo - E27 Fitting - 3-lichts - Rechthoek - Mat Zwart - Aluminium is gemeten op 25-12-2025. De hoogste prijs was € 135,48 op 19-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 28,49. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Qualu |
Algemene kenmerken
| Merk | Qualu |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | IP20 |
Productinformatie
| Merk | Qualu |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 6094143695647 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Met sensor | Ja |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 1500 mm |
| Verpakking lengte | 680 mm |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 6094143695647 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LED Hanglamp - Hangverlichting - Torna Palmo - E27 Fitting - 3-lichts - Rechthoek - Mat Zwart - Aluminium aankoopt