Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - First My Mother Forever My Friend
- EAN: 7422214269241
- Categorie(n): Nachtlampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Wat een gaaf cadeau voor elke moeder! Deze LED lamp met gravering is niet alleen functioneel, maar ook nog eens heel persoonlijk. Verwen je moeder met een unieke lamp die elke kamer opfleurt. Met de mogelijkheid om de lamp in maar liefst 7 verschillende kleuren in te stellen, is er altijd een sfeer die bij haar past.
De lamp wordt geleverd met een handig USB snoer, een duidelijke handleiding en een EU stekker. Zo kan je moeder de lamp direct in gebruik nemen. Houdt ze van afwisseling? Dan zal ze de automatische wisselstand zeker waarderen. Deze zorgt ervoor dat de kleuren vanzelf veranderen na enkele seconden.
Met het merk MC Living ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. De lamp is gemaakt van acrylaat en heeft geen fitting nodig. Dankzij de meegeleverde LED lichtbron is de lamp energiezuinig en gaat deze lang mee. Bovendien is de verpakking compleet met alles wat je nodig hebt: 1X Lamp, 1X Handleiding, 1X USB Snoer en 1X EU Stekker.
Deze LED lamp is niet alleen geschikt voor de babykamer, maar ook voor de kinderkamer. De kleuren van het licht zijn RGB en zorgen voor een vrolijke en gezellige sfeer. Met afmetingen van 14x22 cm past de lamp op elk nachtkastje of tafel. Het model is speciaal ontworpen voor kinderen en wordt geleverd met een duidelijke Engelse handleiding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - First My Mother Forever My Friend kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - First My Mother Forever My Friend te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - First My Mother Forever My Friend bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - First My Mother Forever My Friend is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MC Living |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | MC Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Acrylaat |
| Kleur | RGB |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | USB Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Werkt op elektriciteit | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1X Lamp1X Handleiding1X USB Snoer1X EU Stekker |
Productinformatie
| Merk | MC Living |
| EAN | 7422214269241 |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 12 V |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor babykamer | Ja |
| Kleur licht | RGB |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Model nachtlamp | Tafelmodel |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speciaal geschikt voor babykamer | Ja |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 16.30 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 7422214269241 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Led Lamp Met Gravering - RGB 7 Kleuren - First My Mother Forever My Friend aankoopt