Light & Living Hanglamp Kozana - 48cm - Bruin
- EAN: 8717807758790
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Light & Living Hanglamp Kozana is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met een diameter van 48 cm en een hoogte van 55 cm, straalt deze hanglamp elegantie en stijl uit. De lamp is gemaakt van hoogwaardig ijzer en katoen in de kleuren bruin en crème, waardoor het een warme en gezellige sfeer creëert.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Bol.com kun je Light & Living Hanglamp Kozana - 48cm - Bruin kopen voor de prijs van € 167,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Light & Living Hanglamp Kozana - 48cm - Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Light & Living Hanglamp Kozana - 48cm - Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 93,16 voor Light & Living Hanglamp Kozana - 48cm - Bruin is gemeten op 30-03-2026. De hoogste prijs was € 205,95 op 13-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 112,79. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Merk | Light & Living |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Light & Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | bruin |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 4.20 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Productinformatie
| Merk | Light & Living |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8717807758790 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 48 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 48 cm |
| Product hoogte | 55 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakkingsgewicht | 4.20 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
EAN
| EAN | 8717807758790 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Light & Living Hanglamp Kozana - 48cm - Bruin aankoopt