Light & Living Namco Hanglamp - Antiek Brons/Zwart - Ø25x21cm
- EAN: 8717807282219
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Light & Living Namco Hanglamp in antiek brons en zwart is een unieke toevoeging aan je interieur. Met een diameter van 25 cm en een hoogte van 21 cm zorgt deze retro hanglamp voor een opvallende twist in je woonruimte. De combinatie van zwart en brons metalen elementen geeft de lamp een echte retro uitstraling.
De hanglamp is voorzien van een E27 fitting en wordt exclusief lichtbron geleverd. Hierdoor heb je de vrijheid om zelf de gewenste lichtbron te kiezen die past bij jouw sfeer en stijl. Daarnaast is de lamp in hoogte verstelbaar, waardoor je de mogelijkheid hebt om de perfecte hoogte in te stellen voor jouw ruimte.
De Namco Hanglamp is handgemaakt en kan daarom kleine oneffenheden bevatten, wat juist bijdraagt aan de unieke uitstraling van het product. Combineer meerdere Namco lampen in verschillende maten voor een speels effect in je interieur. De lamp is perfect geschikt voor de woonkamer en past prachtig bij diverse interieurstijlen.
Light & Living staat bekend om zijn brede collectie in de laatste trends op het gebied van verlichting en woonaccessoires. Met een goede prijs-kwaliteitverhouding en oog voor design is de Namco Hanglamp een ware eyecatcher. Verrijk je interieur met deze stijlvolle en moderne hanglamp van Light & Living.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Light & Living Namco Hanglamp - Antiek Brons/Zwart - Ø25x21cm kopen voor de prijs van € 39,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Light & Living Namco Hanglamp - Antiek Brons/Zwart - Ø25x21cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Light & Living Namco Hanglamp - Antiek Brons/Zwart - Ø25x21cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,90 voor Light & Living Namco Hanglamp - Antiek Brons/Zwart - Ø25x21cm is gemeten op 27-08-2025. De hoogste prijs was € 59,00 op 07-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Light & Living |
Algemene kenmerken
| Merk | Light & Living |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.60 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet Lichtnet Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Snoerlengte | 1.20 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Light & Living |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8717807282219 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 25 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Ja |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Plafondkap past over centraaldoos | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 55 cm |
| Verpakking lengte | 57 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8717807282219 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Light & Living Namco Hanglamp - Antiek Brons/Zwart - Ø25x21cm aankoopt