OSRAM 4058075761254 LED-lamp Energielabel G (A - G) E27 Globe 7.8 W = 30 W Warmwit (Ø x h) 124 mm x 124 mm 1 stuk(s)
- EAN: 4058075761254
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De OSRAM 4058075761254 LED-lamp is een energiezuinige verlichtingsoplossing met een beoordeling van energie-efficiëntieklasse G op een schaal van A tot G. Deze lamp heeft een E27-fitting en straalt warm wit licht uit in de vorm van een globe. Met een verbruik van slechts 7.8 W kan deze LED-lamp een traditionele lamp van 30 W vervangen, waardoor u energie en kosten bespaart.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je OSRAM 4058075761254 LED-lamp Energielabel G (A - G) E27 Globe 7.8 W = 30 W Warmwit (Ø x h) 124 mm x 124 mm 1 stuk(s) kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om OSRAM 4058075761254 LED-lamp Energielabel G (A - G) E27 Globe 7.8 W = 30 W Warmwit (Ø x h) 124 mm x 124 mm 1 stuk(s) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat OSRAM 4058075761254 LED-lamp Energielabel G (A - G) E27 Globe 7.8 W = 30 W Warmwit (Ø x h) 124 mm x 124 mm 1 stuk(s) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,04 voor OSRAM 4058075761254 LED-lamp Energielabel G (A - G) E27 Globe 7.8 W = 30 W Warmwit (Ø x h) 124 mm x 124 mm 1 stuk(s) is gemeten op 12-03-2025. De hoogste prijs was € 20,93 op 06-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,89. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Osram |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Osram |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | E27 |
| Met dimfunctie | Ja |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | G |
| Vorm lichtbron | Globe |
| Kleur glas | Helder |
| Lumen per lichtpunt | 360 lm |
| Kleurtemperatuur | 1800 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 7.8 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 220 V |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 jaar |
| CRI | 89 |
Afmetingen
| Diameter | 12.40 cm |
| Product hoogte | 124 cm |
| Product lengte | 173 mm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Met sensor | Nee |
| Type sensor | Geen sensor |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
Overige kenmerken
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsgewicht | 0.100000 g |
| Voedingstype | Netstroom |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 4058075761254 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je OSRAM 4058075761254 LED-lamp Energielabel G (A - G) E27 Globe 7.8 W = 30 W Warmwit (Ø x h) 124 mm x 124 mm 1 stuk(s) aankoopt