Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D
- EAN: 8718699777159
- Categorie(n): Lichtbronnen Led lampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bespaar op energie met de Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D. Deze ledlamp heeft een vermogen van 4.6W, maar staat gelijk aan een traditionele lamp van 50W. De lamp heeft een energie-efficiëntieklasse F en een kleurtemperatuur van 3000K, wat resulteert in warm wit licht met een kleurweergave-index van 80.
Deze Philips LED spot is niet dimbaar en heeft een levensduur van maar liefst 15000 uur, waardoor je langdurig kunt genieten van helder en energiezuinig licht. Dankzij de lichtkracht van 370 lumen zorgt deze spot voor voldoende helderheid in elke ruimte. De GU10 fitting maakt het eenvoudig om de lamp te installeren in diverse armaturen.
Met een diameter van 50 cm, een hoogte van 5.4 cm en een lengte van 54 cm heeft deze LED lamp een compact formaat. De lamp is geschikt voor gebruik binnenshuis en werkt op een aansluitspanning van 220V. De bediening van de verlichting verloopt via het armatuur, en de lamp beschikt niet over een IP-waarde en is dus niet geschikt voor vochtige ruimtes.
In de verpakking zitten 2 stuks van de Philips LED spot en de CE-markering is zichtbaar op de verpakking. De verpakking heeft een breedte van 8.5 mm, een hoogte van 12.7 mm en een lengte van 5.3 mm. De taal van de handleiding is universeel, zodat je eenvoudig de installatie kunt voltooien.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D kopen voor de prijs van € 11,38. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,38 voor Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D is gemeten op 15-03-2026. De hoogste prijs was € 14,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,57. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Fitting | GU10 |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemeen
| Merk | Philips |
| Lichtbron | Led-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | GU10 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Vorm lichtbron | Reflector |
| Lumen per lichtpunt | 370 lm |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 4.6 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Bediening via armatuur |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 220 V |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 jaar |
| CRI | 80 |
Afmetingen
| Diameter | 50 cm |
| Product hoogte | 5.4 cm |
| Product lengte | 54 cm |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Met sensor | Nee |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 8.5 mm |
| Verpakking hoogte | 12.7 mm |
| Verpakking lengte | 5.3 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Universeel |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8718699777159 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips Classic LEDspot GU10 MV Essential LED 4.6 (50W) 830 Warm Wit - 36D aankoopt