Philips LEDtube T8 CorePro (UN) Ultra Output 23W 3200lm - 830 Warm Wit | 150cm Vervangt 58W
- EAN: 8720169200029
- Categorie(n): Lichtbronnen Led TL-lamp
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips LEDtube T8 CorePro (UN) Ultra Output 23W 3200lm - 830 Warm Wit | 150cm Vervangt 58W kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips LEDtube T8 CorePro (UN) Ultra Output 23W 3200lm - 830 Warm Wit | 150cm Vervangt 58W te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips LEDtube T8 CorePro (UN) Ultra Output 23W 3200lm - 830 Warm Wit | 150cm Vervangt 58W bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,99 voor Philips LEDtube T8 CorePro (UN) Ultra Output 23W 3200lm - 830 Warm Wit | 150cm Vervangt 58W is gemeten op 20-03-2026. De hoogste prijs was € 30,99 op 24-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Fitting | G13 |
Algemeen
| Merk | Philips |
| Lichtbron | Led TL-lamp |
Productspecificaties
| Fitting | G13 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | D |
| Lumen per lichtpunt | 3200 lm |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 23 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Aansluitspanning | 220 V |
| Levensduur lichtbronnen | 50000 uur |
| CRI | 89 |
Afmetingen
| Diameter | 2.80 cm |
| Product lengte | 1514 mm |
Smart Home
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 48 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 1564 mm |
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
| Voedingstype | Netstroom |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
EAN
| EAN | 8720169200029 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips LEDtube T8 CorePro (UN) Ultra Output 23W 3200lm - 830 Warm Wit | 150cm Vervangt 58W aankoopt