Philips myGarden Wandlamp Harvest 2x42 W zwart 1723530PN
- EAN: 8718696156780
- Categorie(n): Wandlampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:31:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips myGarden Wandlamp Harvest is een stijlvolle toevoeging aan jouw buitenruimte. Met 2 lichtpunten zorgt deze wandlamp voor een heldere en sfeervolle verlichting. De lamp is gemaakt van hoogwaardig aluminium en kunststof, waardoor deze duurzaam en weerbestendig is. De zwarte kleur en rechthoekige vorm geven een moderne uitstraling aan het geheel.
Deze wandlamp is voorzien van een dimfunctie, maar wordt geleverd zonder lichtbron. De verstelmogelijkheden zijn beperkt en het snoer heeft geen stekker. De voeding verloopt via het lichtnet en de bediening van de verlichting gaat eenvoudig via een wandschakelaar.
Technisch gezien heeft de Wandlamp Harvest een E27 fitting en een IP-waarde van IP44. De lamp levert 0 lumen per lichtpunt en heeft een neutrale kleurtemperatuur. Het snoer is 0 meter lang en de lamp is niet compatibel met een smart home platform. In de verpakking zit 1 armatuur en de lamp is geschikt voor buitengebruik.
Met een aansluitspanning van 230V en zichtbare CE-markering voldoet deze Philips wandlamp aan alle veiligheidsnormen. De levensduur van de lichtbronnen wordt geschat op 0 jaar en de lamp heeft afmetingen van 12,70 x 22,90 x 20,80 cm. De verpakking is breder en hoger, met afmetingen van 22,30 x 25,30 x 13,00 cm en een gewicht van 1,04 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Warentuin
- Bij Warentuin kun je Philips myGarden Wandlamp Harvest 2x42 W zwart 1723530PN kopen voor de prijs van € 52,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips myGarden Wandlamp Harvest 2x42 W zwart 1723530PN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips myGarden Wandlamp Harvest 2x42 W zwart 1723530PN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Philips myGarden Wandlamp Harvest 2x42 W zwart 1723530PN is gemeten op 23-03-2026. De hoogste prijs was € 52,89 op 19-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 22,94. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Materiaal | Aluminium Kunststof |
| Kleur | zwart |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 armatuur |
Productinformatie
| Merk | Philips |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8718696156780 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geintegreerde USB poort | Nee |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 12.70 cm |
| Product hoogte | 22.90 cm |
| Product lengte | 20.80 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 22.30 cm |
| Verpakking hoogte | 25.30 cm |
| Verpakking lengte | 13.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
| Wattage per lichtpunt | 0 W |
EAN
| EAN | 8718696156780 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips myGarden Wandlamp Harvest 2x42 W zwart 1723530PN aankoopt