Philips myLiving Dender white LED Spot light
- EAN: 8718696125496
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips myLiving Dender white LED Spot light kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips myLiving Dender white LED Spot light te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips myLiving Dender white LED Spot light bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,99 voor Philips myLiving Dender white LED Spot light is gemeten op 21-05-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Philips |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Paneel type | LED |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Draaibaar Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Smart Home Platform | Geen platform |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1x |
Productinformatie
| Merk | Philips |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718696125496 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Lichtrichting | Downlight |
| Met sensor | Ja |
| Plafondkap past over centraaldoos | Nee |
| Product breedte | 82 cm |
| Product hoogte | 137 cm |
| Product lengte | 640 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 638 mm |
| Verpakking lengte | 930 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718696125496 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips myLiving Dender white LED Spot light aankoopt