Philips ProjectLine buislamp - 3000lm - Wit licht
- EAN: 8719514954380
- Categorie(n): Werkplaatsverlichting
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philips ProjectLine buislamp is de perfecte keuze voor jouw verlichtingsproject. Met zijn energiezuinige LED-technologie en lange levensduur tot wel 35.000 uur, ben je verzekerd van hoogwaardige prestaties. Monteer deze 120 cm lange buislamp eenvoudig aan de wand of aan het plafond voor krachtig natuurlijk wit licht in huis. Dankzij de betrouwbare kwaliteit van Philips hoef je je geen zorgen te maken over de lichtopbrengst en levensduur.
Deze Philips LED buislamp heeft een IP20-classificatie en is daarom geschikt voor gebruik binnenshuis. Met een lichtopbrengst van 3000 lumen per lichtpunt en een kleurtemperatuur van 4000 K, zorgt deze lamp voor een heldere en aangename verlichting in elke ruimte. De stralingshoek van 120° zorgt voor een gelijkmatige verspreiding van het licht.
De buislamp wordt geleverd inclusief 1 armatuur, 2 ophangbeugels, zelftappende schroef en kunststof expansiestuk. Met zijn ronde vorm, witte kleur en afmetingen van 7 cm breed, 2.70 cm hoog en 120 cm lang, past deze lamp moeiteloos in elk interieur. Het product is voorzien van CE-markering en heeft een garantie van 2 jaar.
Niet alleen is deze buislamp energiezuinig en duurzaam, maar ook gemakkelijk in gebruik. Met de wandschakelaar kun je de verlichting eenvoudig bedienen. De lamp werkt op netstroom (230 V) en is niet voorzien van een dimfunctie of RGB-verlichting. De verstelmogelijkheden zijn beperkt, maar dankzij de hoge kwaliteit en betrouwbaarheid van Philips ben je verzekerd van jarenlang plezier van deze lamp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philips ProjectLine buislamp - 3000lm - Wit licht kopen voor de prijs van € 19,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philips ProjectLine buislamp - 3000lm - Wit licht te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philips ProjectLine buislamp - 3000lm - Wit licht bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,29 voor Philips ProjectLine buislamp - 3000lm - Wit licht is gemeten op 06-02-2025. De hoogste prijs was € 30,80 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Philips LED |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Philips LED |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 3000 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Stralingshoek | 120 ° |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1x armatuur, 2x ophangbeugel, zelftappende schroef, kunststof expansiestuk |
Productinformatie
| Merk | Philips LED |
| Speciaal voor de badkamer | Nee |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 8719514954380 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Levensduur lichtbronnen | 35000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Plaats verlichting | Plafond of wand |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 2.70 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Type werkplaatsverlichting | Led-bat |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 1220 mm |
| Verpakkingsgewicht | 376 g |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 30 W |
| Werkvoltage | 230 V |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719514954380 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philips ProjectLine buislamp - 3000lm - Wit licht aankoopt