Premium Inbouwspot Warmglow Sweder Wit Verdiepte dubbele spot Philips Warm Glow Met Philips LED
- EAN: 8720574983685
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De premium inbouwspot Warmglow Sweder is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met de strak afgewerkte rechthoekige buitenkant en de gebogen ronde lijnen rond de lichtbron, krijgt deze dubbele LED inbouwspot een speels karakter. Het unieke aan deze spot is dat zowel de lampen kantelbaar als 360 graden draaibaar zijn, waardoor u de lichtstralen precies kunt richten zoals u dat wilt.
De spot is voorzien van 2 GU10 Dimtone LED spots van Philips, ook wel bekend als Philips Warmglow. Met de Dimtone technologie kunt u niet alleen de lichtsterkte dimmen, maar ook de kleurtemperatuur aanpassen. Zo verandert de lichtkleur van 2700K (extra warm wit) naar 2200K (super warm wit) wanneer u de spot dimt, waardoor u altijd de perfecte sfeer kunt creëren.
De Sweder inbouwspot heeft een buitendiameter van 172x92mm en een inbouwdiepte van 70mm, inclusief plafondafwerking. De aluminium behuizing zorgt voor een premium uitstraling en duurzaamheid. Daarnaast heeft de spot een gemiddelde levensduur van 15.000 uur, en de Philips lichtbronnen zijn eenvoudig vervangbaar.
Met zijn dimbaarheid, unieke vormgeving en hoogwaardige kwaliteit is de Premium Inbouwspot Warmglow Sweder een must-have voor iedereen die op zoek is naar stijlvolle verlichting met een warme uitstraling. Haal deze sfeervolle spot van RTM Lighting vandaag nog in huis en transformeer uw ruimte met het prachtige lichtspel dat deze spot te bieden heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Premium Inbouwspot Warmglow Sweder Wit Verdiepte dubbele spot Philips Warm Glow Met Philips LED kopen voor de prijs van € 30,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Premium Inbouwspot Warmglow Sweder Wit Verdiepte dubbele spot Philips Warm Glow Met Philips LED te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Premium Inbouwspot Warmglow Sweder Wit Verdiepte dubbele spot Philips Warm Glow Met Philips LED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,96 voor Premium Inbouwspot Warmglow Sweder Wit Verdiepte dubbele spot Philips Warm Glow Met Philips LED is gemeten op 14-02-2026. De hoogste prijs was € 32,46 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 9.90 cm |
| Inbouwdiepte | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 355 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2100 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8720574983685 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://www.pretmetled.nl/media/wysiwyg/decs.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Inbouw breedte | 99 mm |
| Inbouw lengte | 70 mm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Product breedte | 9.90 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 31.45 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 99 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720574983685 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Premium Inbouwspot Warmglow Sweder Wit Verdiepte dubbele spot Philips Warm Glow Met Philips LED aankoopt