QAZQA artemis - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 120 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881112591
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Artemis inbouwspot is het perfecte moderne verlichtingsstuk voor verschillende ruimtes in huis. Met zijn strakke zwarte kleur en vierkante vorm voegt deze spot een stijlvolle touch toe aan elke woonkamer, slaapkamer of keuken. Met een diameter van 12 cm, een hoogte van 9 cm en een lengte van 12 cm, heeft deze spot de ideale afmetingen voor subtiele verlichting in elke ruimte.
De spot is niet alleen een esthetische toevoeging, maar ook functioneel dankzij de draai- en kantelbare functie. Hierdoor kan het licht precies gericht worden waar jij het nodig hebt. De Artemis inbouwspot wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor zowel halogeen als LED verlichting met een GU10 fitting (max. 50 Watt). Bovendien is de spot dimbaar met een externe dimmer, waardoor je de lichtintensiteit naar wens kunt aanpassen.
Met de IP20 veiligheidsklasse is de QAZQA Artemis geschikt voor binnengebruik en past perfect in een modern interieur. De inbouwspot is eenvoudig te monteren en wordt geleverd met de benodigde bevestigingsmaterialen. Creëer een harmonieuze sfeer in huis met de Artemis inbouwspot als aanvulling op jouw verlichtingsplan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA artemis - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 120 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 19,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA artemis - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 120 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA artemis - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 120 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,93 voor QAZQA artemis - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 120 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 28,95 op 20-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,02. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Inbouwdiepte | 15 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart - 1 lichts |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.24 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Vierkante inbouwspot zwart verstelbaar - Artemis 70 + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881112591 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/102843/energy-label-102843-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 100 mm |
| Inbouw lengte | 11.5 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 121 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 137 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881112591 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA artemis - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 120 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt