QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart Goud - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881140488
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verlicht je eettafel op een stijlvolle manier met de QAZQA Flor Industriële Hanglamp. Deze hanglamp is perfect voor boven de eettafel en voegt een industriële touch toe aan je interieur. Met zijn drie lichtpunten zorgt de lamp voor een aangename verlichting in de eetkamer, waardoor je gezellig kunt tafelen met familie en vrienden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart Goud - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 71,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart Goud - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart Goud - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,75 voor QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart Goud - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 219,00 op 30-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 173,25. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | QAZQA |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart Goud |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 2.30 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 250 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Industriële hanglamp goud 3-lichts - Flor + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881140488 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2 cm |
| Breedte montageplaat | 8 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 20 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 17 cm |
| Lengte lampenkap | 200 cm |
| Lengte montageplaat | 250 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 166 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 106 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.57 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881140488 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA flor - Industriele Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 3 lichts - L 100 cm - Zwart Goud - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt