QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 4 lichts - L 200 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881122057
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer de perfecte sfeer in je interieur met de QAZQA Jeana moderne plafondlamp. Deze functionele en stijlvolle plafondspot heeft 4 lichtpunten die afzonderlijk te verstellen zijn, waardoor je zelf kunt bepalen waar het licht naartoe schijnt. Ideaal voor in de woonkamer, slaapkamer of keuken. Gemaakt van hoogwaardig staal en afgewerkt in een elegante witte kleur, voegt de Jeana plafondlamp een vleugje moderne uitstraling toe aan elke ruimte.
Met een hoogte van 13 cm, lengte van 20 cm en breedte van 20 cm is deze opbouwspot perfect voor diverse ruimtes. De GU10 fittingen bieden plek aan 4 bijpassende lichtbronnen, met een maximum van 7 Watt per lichtpunt. Let op: de lichtbronnen zijn niet inbegrepen, maar de lamp is dimbaar met een externe dimmer (niet inbegrepen). De lampenkappen hebben een diameter van 5,7 cm en een hoogte van 8 cm.
Deze moderne plafondlamp is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. De verstelbare lichtpunten zorgen voor de juiste verlichting op de gewenste plek. Met een IP20 veiligheidsklasse is de lamp geschikt voor zowel halogeen als LED lichtbronnen. De QAZQA Jeana is een must-have voor liefhebbers van eigentijds design en functionele verlichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 4 lichts - L 200 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 36,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 4 lichts - L 200 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 4 lichts - L 200 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,89 voor QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 4 lichts - L 200 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 67,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 36,06. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 4 |
| Diameter | 5.70 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.98 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 350 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne plafondlamp wit 4-lichts verstelbaar vierkant - Jeana + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881122057 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 20 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 20000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 212 mm |
| Verpakking hoogte | 132 mm |
| Verpakking lengte | 212 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
| Wattage per lichtpunt | 7 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881122057 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA jeana - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 4 lichts - L 200 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt