QAZQA qubo - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 83 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881059995
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA qubo is een moderne plafondspot die perfect past in je woonkamer, slaapkamer of keuken. Het spotje is volledig gemaakt van aluminium en afgewerkt in een prachtige gouden kleur, wat zorgt voor een luxe uitstraling. Zelfs de binnenkant van de spot, waar de lamp zich bevindt, is op kleur gebracht.
Met een hoogte van 9,5 cm, een lengte van 8,3 cm en een breedte van 8,3 cm heeft de QAZQA qubo een compact formaat dat zich gemakkelijk laat integreren in elk interieur. De montageplaat heeft dezelfde afmetingen als het spotje zelf, wat zorgt voor een strakke en uniforme uitstraling.
Je kunt de QAZQA qubo compleet maken door een lichtbron met een GU10 fitting toe te voegen (maximaal 50 Watt). Deze plafondspot is tevens dimbaar met een externe dimmer, al dien je deze wel apart aan te schaffen, net als de lichtbron. Beide zijn niet inbegrepen, maar zijn eenvoudig bij te bestellen in onze webshop.
Met zijn strakke design, hoogwaardige materialen en verstelbare verlichtingsopties is de QAZQA qubo de ideale keuze voor wie op zoek is naar een stijlvolle en functionele verlichtingsoplossing. Creëer een sfeervolle ambiance in huis met deze prachtige plafondspot.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA qubo - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 83 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 18,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA qubo - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 83 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA qubo - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 83 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,00 voor QAZQA qubo - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 83 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 33,90 op 13-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,90. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Goud/messing |
| Product gewicht | 0.39 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne spot goud - Qubo 1 + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881059995 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 8.3 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/94358/energy-label-94358-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8.30 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 8.30 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881059995 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA qubo - Moderne Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 83 mm - Goud/messing - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt