QAZQA ronda - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 80 mm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881130366
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de QAZQA Ronda plafondspot haal je stijlvol en sfeervol design in huis. De strakke vormgeving, gemaakt van zwart stalen materiaal met een gouden binnenzijde, zorgt voor een unieke uitstraling. Met een diameter van 8 cm en een hoogte van 10 cm past deze spot perfect in elke woonkamer, slaapkamer of keuken. De spot wordt geleverd inclusief Smart GU10 WiFi lichtbron, waarmee je via een app op je telefoon de verlichting naar wens kunt aanpassen.
Dankzij de dimfunctie en de mogelijkheid om de kleur en lichtsterkte aan te passen, creëer je altijd de juiste sfeer in huis. De LED lichtbron heeft een vermogen van 350 lumen en een kleurtemperatuur tussen 2.200 en 4.000 Kelvin. Met een levensduur van gemiddeld 25.000 branduren ben je verzekerd van langdurig gebruiksgemak.
De QAZQA Ronda plafondspot is geschikt voor zowel halogeen als LED verlichting en wordt inclusief dimmer geleverd. Met een IP20 veiligheidsklasse en een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van een duurzame en betrouwbare verlichtingsoplossing. De spot is niet verstelbaar en heeft een aansluitspanning van 220V/230V.
Deze opbouwspot is zowel te bedienen via de lichtschakelaar als via de app. Een veelzijdige en moderne toevoeging aan elke ruimte in huis. Haal de QAZQA Ronda in huis en geniet van de perfecte verlichting die altijd aan jouw wensen voldoet!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA ronda - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 80 mm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 31,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA ronda - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 80 mm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA ronda - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 80 mm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,63 voor QAZQA ronda - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 80 mm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 44,01 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,38. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 8 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart Goud Smart LED |
| Product gewicht | 0.40 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 350 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Smart spot zwart met goud incl. GU10 WiFi lichtbron - Ronda + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881130366 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/EnergyLabel/Label_754894_big_color_02505.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881130366 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA ronda - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 80 mm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt