QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881099007
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Rondoo inbouwspot is een moderne en stijlvolle toevoeging aan je interieur. Deze set van 5 inbouwspots heeft een diameter van 10,4 cm en is ideaal voor gebruik in de woonkamer, slaapkamer of keuken. Het elegante ontwerp van aluminium met een stalen afwerking zorgt voor een luxe uitstraling in elke ruimte.
Met een GU10 fitting en een maximale wattage van 50W per lichtpunt creëer je eenvoudig de gewenste sfeer. De inbouwspotjes zijn dimbaar (dimmer niet inbegrepen) waardoor je de verlichting naar wens kunt aanpassen voor een gezellige ambiance.
Deze kantelbare inbouwspotjes zijn eenvoudig te installeren met de meegeleverde klemveren. De inbouwmaten van 9 cm diameter en 12 cm diepte maken ze geschikt voor diverse ruimtes. De veiligheidsklasse IP20 zorgt voor een veilig gebruik in huis.
Met de QAZQA Rondoo inbouwspot set ben je verzekerd van hoogwaardige kwaliteit en een modern design. Profiteer nu van deze voordelige set en verlicht je woning op stijlvolle wijze!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 49,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,90 voor QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 28-03-2025. De hoogste prijs was € 89,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 48,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Diameter | 10.40 cm |
| Inbouwdiepte | 12 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Staal - set van 5 |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.21 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 5 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Inbouwspot Rondoo staal set van 5 + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881099007 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/98717/energy-label-98717-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 90 cm |
| Inbouw lengte | 90 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10.40 cm |
| Product hoogte | 4.30 cm |
| Product lengte | 10.40 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881099007 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Staal - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt