QAZQA tuba - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 5.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881119811
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA tuba is een prachtige design plafondspot die jouw interieur compleet maakt. Met een strak en tijdloos zwarte afwerking en gemaakt van staal, past deze spot perfect in elke ruimte. De spot heeft een hoogte van 10 cm en een diameter van 5,5 cm, waardoor hij niet alleen functioneel is, maar ook een echte eyecatcher in huis. De bijgeleverde WiFi GU10 lichtbron kan eenvoudig worden bediend via een app op je telefoon, Google Home of Alexa. Hiermee kun je de lichtsterkte aanpassen tot 345 lumen en de kleurtemperatuur variëren van extra warm wit naar koud wit licht.
Met een gemiddelde levensduur van 25.000 branduren en de mogelijkheid om de verlichting in te stellen op tijd, is de QAZQA tuba niet alleen praktisch, maar ook energiebesparend. De spot is geschikt voor zowel halogeen als LED verlichting en heeft een fitting van GU10. Daarnaast is de spot dimbaar en wordt de dimmer meegeleverd, waardoor je de verlichting naar wens kunt aanpassen.
Deze opbouwspot is ideaal voor gebruik in de woonkamer, slaapkamer of keuken en met zijn moderne uitstraling past hij zowel in een klassiek als een modern interieur. Dankzij de meegeleverde handleiding en bevestigingsmaterialen is de installatie van de Tuba 1 eenvoudig en snel uit te voeren. Kortom, met de QAZQA tuba haal je een stijlvolle en functionele verlichting in huis die perfect aansluit op jouw wensen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA tuba - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 5.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 27,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA tuba - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 5.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA tuba - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 5.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,17 voor QAZQA tuba - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 5.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 34,90 op 17-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,73. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 5.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart Smart LED |
| Product gewicht | 0.23 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 345 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Smart moderne spot zwart incl. WiFi GU10 - Tuba + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881119811 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/EnergyLabel/02496.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 5.50 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 5.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881119811 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA tuba - Design Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 5.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt